O NAS

„Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta”
George Bernard Shaw

Nasze miejsce na ziemi, w którym znalazły schronienie niechciane, porzucone zwierzęta mieści się z dala od ludzi i miejskiego hałasu. W malowniczo położonej mazowieckiej wsi z obrazów Józefa Chełmońskiego., gdzie żył i malował , w pow. Grodzisk Mazowiecki

Staramy się, aby nasi podopieczni czuli się u nas jak najlepiej.  Celem naszym jest znalezienie dla nich domów- adopcja. Chcemy, żeby schronisko dla zwierząt było miejscem przejściowym, przystankiem w ich trudnym, często sierocym  życiu.

Kącik adopcyjny

Pieski czekają na DOM

Dokładamy wszelkich starań, aby ich nowe domy były tymi docelowymi. W których staną się członkami rodziny. Wszystkich chętnych do adopcji prosimy o przemyślaną i odpowiedzialną decyzję.Wszystkie bezdomne zwierzęta przebywające u nas są zaczipowane, szczepione, odrobaczane i sterylizowane.

Kącik adopcyjny

Prawdziwego przyjaciela nie kupisz

W adopcjach czynnie pomagają nam wolontariusze. To dzięki ich wrażliwości na los zwierząt nasze bezdomne psiaki mają piękne „sesje zdjęciowe” wraz z opisami .  Są umieszczane na wielu stronach w Internecie.

 

Kącik adopcyjny

Oddany towarzysz na całe życie

Tel.  46 856 47 47  Email: biuro@pensjonat-piesikot.pl

logo

Uwaga! Zdjęcia i opisy piesków zamieszczone na stronie są objęte ochroną prawną, w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 Dz.U.2021.1062 t.j.