Pieski do Adopcji

Nasze bezdomne pieski  czekają na dom, jeżeli wybraliście Państwo pieska, zaakcetowaliście zasdy adopcji,  napiszcie do nas

  TEO  Teo  do adopcji ! Data mojego  urodzenia to 2012.  Jestem spokojny i zrównoważony. Miłym i rozważnym pieskiem, lubię inne pieskiem. Jestem średniej wielość, ale mogę mieszkać w bloku. Marze o swoim przyjacielu, który mnie pokocha. 

  AURORA Przedstawiamy Aurorę ma ok .10 lat, to suczka miła i wdzięczna, średniej wielkości. Lubi spacery, jest posłuszna i towarzyska. Zaprzyjaźni się z każdym pieskiem. Czeka na nowy dom. Adoptuj Aurorę 🙂

  APOLLO To niewielki piesek, urodzony w 2013 roku, potrzebuje czułego opiekuna. Jest radosny  i miły.

Lubi towarzystwo człowieka i dobrze dogaduje się z innymi pieskami.  Czeka  na nowy dom!

 BRANDO Brando jest bardzo zrównoważonym i posłusznym psiakiem.
Jest bardzo przyjacielski i kontaktowy.

Szukamy dla BRANDO kochających opiekunów. BRANDO na pewno się odwdzięczy swoją miłością i wiernością, jak prawdziwy przyjaciel.

Urodzony ok 2016 roku, mały piesek szuka domu.

  CHAPS   Miły średniej wielkości psiak. Ma piękne brązowe umaszczenie.
CHAPS o tym psiaku można mówić w samych superlatywach!  kontaktowy i przyjacielski  urodzony ok 2012 roku. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, CHAPS wprost lgnie do człowieka. Uwielbia pieszczoty.
Nie jest agresywny do innych psów.
Szukamy domu dla naszego Przystojniaka

NATAN   Urodzony ok 2011 roku  psiak. NATAN ma piękne czarno-biszkoptowe futerko oraz piękne klapnięte uszka.

Natan to niezwykle kontaktowy psiak, pełen energii. Zawsze gotowy na zabawę i spacery. Jest łagodnym psiakiem, który będzie idealnym kompanem dla całej rodziny!

FOSTER
To spokojny psiak, który lubi towarzystwo człowieka. Ma oryginale umaszczenie w kolorze biało-brązowym. Urodził się 2013 roku
FOSTER dogaduje się z innymi psami, ale nie każdego psiaka toleruje.
W stosunku do ludzi jest bardzo uległy.

Jeśli chcesz mieć wiernego przyjaciela wybierz FOSTERA!

NAPI
 Jest średniej wielkości pieskiem.
Napi ma piękne czarne futerko, puszysty ogonek a przede wszystkim uroczy pyszczek.
Napi to bezproblemowy psiak, który potrafi dostosować się do człowieka. Może mieszkać również w bloku. Nie sprawia problemów i na pewno szybko pojmie zasady czystości,  urodził się 2015 roku

BALTO
To przesympatyczny psiak, średniej wielkości, co widać również na zdjęciach 🙂
BALTO jest bardzo przyjacielskim, kontaktowym psiakiem, który uwielbia towarzystwo człowieka! Urodził się w 2016 roku.BALTO może być kompanem zarówno dla dzieci, jak i osób starszych, potrafi dostosować się do każdego. Jest posłuszny i nie jest agresywny w stosunku do innych psów.

Może Ty pokochasz naszego wyjątkowego BALTO 🙂

DOLAR jest średniej wielkości. Ma czarno-brązowe futerko i pyszczek, który wydaje się nieustannie śmiać:) To bardzo wdzięczny piesek, pełen energii i radości życia 🙂 Uwielbia ludzi, otoczenie…absolutnie wszystko 🙂 Urodził się w2015 roku.  Zawsze z uśmiechem na pyszczku machającym ogonkiem czeka na pieszczoty. To superkompan dla całej rodziny, może mieszkać w bloku.

KAPSEL
To młody, psiak. Urodzony 2015 roku  Ma piękne czarne futerko i piękny pyszczek.
KAPSEL to przyjacielski psiak, który uwielbia być blisko człowieka, co widać na zdjęciach 🙂 Jest to bardzo kontaktowy psiak. Lubi obserwować otoczenie. Nie jest agresywny w stosunku do innych psów. KAPSEL czeka na wspaniałych przyjaciół!

KLARA

To łagodna i ułożona suczka średnie wielkości , urodziła się  2016 roku . Lubi spacery i zabawy ale nade wszytko uwielbia ludzi ! Domaga się uwagi i głaskania. Ma piękne krótkowłose  futerko.

Klara nie sprawia problemów, nie wykazuje agresji do innych psów.
Nada się idealnie jako kompanka dla całej rodziny 🙂

DIXI
To sunia urodzona około 2015 roku,  o pięknym białym umaszczeniu.
Dixi jest spokojną  suczką, nie jest agresywny  do innych psów. Na spacerach pilnuje się człowieka, lubi obserwować otoczenie.
DIXI jest pojętna szybko się uczy. Jest dużym pieskiem, szukamy dla niej domu z ogrodem , ale może mieszkać również w bloku.

TAJGA
To urodzona, w 2016 roku suczka w typie psa rasy ON. To piękna, postawna sunia. TAJGA to prawdziwa towarzyszka. Lubi kontakt z ludźmi. Z innymi psami potrafi się dogadać, ale nie ze wszystkimi. Ma swój psi charakterek 🙂
TAJGA będzie na pewno oddaną i wierną przyjaciółką dla swojego nowego opiekuna !

TOLA

Tola urodziła się chyba w 2016 roku,  szuka kochających  i cierpliwych opiekunów,  najlepiej domku z ogrodem. Uwielbia wolność i nie zna miasta 🙂 Mimo że jest mała, to wymaga dużo opieki i serca. Życie nie rozpieszczało TOLI. Mimo wszystko każdego dnia bardzo stara się na nowo zaufać człowiekowi. 

ESTER
ESTER jest dużym psiakiem o oryginalnym umaszczeniu.  Urodził się 2014 roku. To indywidualista. Dogaduje się z psami Ludzi za to uwielbia ! Ciągle psoci i szuka nowych okazji do zabaw – taki dużyyy szczeniak z niego 🙂
ESTER jest bardzo kontaktowym i pojętym psiakiem. Dla swojego opiekuna na pewno będzie idealnym towarzyszem.

MERDEK

To chodząca radość. Uwielbia biegać, wąchać, psocić i dużo dużo bawić się ! Jak  szczeniak  choć urodziła się 2016 roku  ! Wulkan energii! Na zdjęciach dostojnie pozuje i wydaje się być nieśmiały, ale to tylko pozory 🙂 Mały,  wesoły piesek szuka domu…

 NUTKA To piękna, posłuszna i rozważna suczka. Mała , młodziutka urodzona ok 2017 roku
Nutka  ma piękną, bujną sierść, puszysty ogon oraz piękny, dostojny pyszczek:)
Wygląda dostojnie i poważnie ale to bardzo przyjacielska i kontaktowa sunia! Idealny kompan dla całej rodziny!
Na spacerach Nutka nie sprawia problemu. Jest bardzo rozumna i szybko uczącą się sunią! Mieć taką przyjaciółkę w domu to prawdziwy skarb!

TOBI
To nieduży piesek. TOBI jest pieskiem bardzo subtelnym i spokojnym. TOBI potrzebuje swojego człowieka, który go pokocha i poświęci mu nie co czasu i miłości. TOBI na pewno się odwdzięczy bo to absolutnie kochana mordka! 

FELIKS  Jest pieskiem o bardzo oryginalnym umaszczeniu, włochatym pyszczku. Średniej wielkości pies urodzony 2015 roku. Szukamy dla niego domu z ogrodem
FELIX jest bardzo energicznym, żywiołowym pieskiem, który kocha ludzi, potrzebuje cierpliwego opiekuna! Interesuje go wszystko, co go otacza:) To bardzo towarzyski piesek, który stanie się przyjacielem na całe życie!
Może Ty chcesz tak wspaniałego PRZYJACIELA jak FELIX?

ATLANTA
To suczka w typie ON.
 Urodziła się w 2011 roku. Jest bardzo spokojną, ułożoną suczką.
Lubi towarzystwo człowieka, ale nie narzuca się.

Szukamy dla ATLANTA wspaniałego domu ! ATLANTA to super psiak!

MAX  To młody, piesek średniej wielkości.  Urodził się w 2017r  Ma piękne czarne umaszczenie i białe skarpetki, które od razu przykuwają uwagę:) Biała krawatka dodaje mu szyku i elegancji:)
MAX to wspaniały psiak. Jest bardzo kontaktowy i towarzyski. Uwielbia ludzi! Nadaje się jako psiak dla całej rodziny!
Super psiak z naszego MAXA!

GROCIK
To niewielki, (sięga poniżej kolana) psiak. Ma oryginalne czarno-białe umaszczenie.
GROT to bardzo ruchliwy psiak, uwielbia wszystko obwąchiwać 🙂  Urodził się ok 2015roku
Lubi pieszczoty i spacery podczas których biega zapoznając się z otoczeniem 🙂 GROT potrafi dogadywać się z koleżankami i kolegami, nie prowokuje sporów 🙂
GROCIK sprawdzi się jako kompan dla całej rodziny! Może również mieszkać w bloku, jest pojęty i szybko się uczy zatem nauka podstawowych zasad czystości na pewno nie sprawi mu kłopotu 🙂

 

LORENS
To średniej wielkości pies piesek, który wciąż czeka na swój dom. Lorens jest bardzo spokojny, cichy i trochę lękliwym pieskiem.  Urodził się 2017 roku. Na spacerach obserwuje otoczenie i stara się z nim zapoznać. Towarzystwo człowieka lubi, ale jest nie co nieufny.
LORENS zasługuje na wspaniały dom, w którym znajdzie ciepło i miłość, którego pewnie do tej pory nie zaznał.
Może Ty właśnie chcesz zostać jej przyjacielem? LORENS za okazane serce na pewno stokrotnie się odwdzięczy!

TIMEK
O tym psiaku można mówić wiele dobrego. Jest przyjacielski, nie wdaje się w konflikty z innymi psami i oczywiście lubi ludzi. To młodziutki piesek urodzony w 2019 roku
Jest raczej stonowanym psiakiem, który nie narzuca nam swojej obecności. Chcę być zauważony i pogłaskany, ale czeka cierpliwie. To pozytywny psiak.
Timek to naprawdę cudowny psiak i zasługuje na cudowny dom.

logo

Uwaga! Zdjęcia i opisy piesków zamieszczone na stronie są objęte ochroną prawną, w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 Dz. 2021.1062 t.j.