I. Pieski do Adopcji

Nasze bezdomne pieski  czekają na dom, jeżeli wybraliście Państwo pieska, zaakcetowaliście zasady adopcji,  napiszcie do nas

Leo

Wesoły, pogodny psiak,  szuka  domu

Leo urodził się w 2013 roku, nie jest agresywny do innych piesków,  jest posłuszny i zawsze uśmiechnięty 🙂 Polubi każdego opiekuna. Jest średnie wielkości może mieszkać w domu z ogrodem lub w bloku.

Lui

Mały piesek czeka na  dom. Lui urodził się w 2011 roku, jest spokojny i towarzyski, nie jest agresywny do ludzi i lubi swoich psich kolegów. Może mieszkać w bloku . Jest  zrównoważany i posłuszny

Marko

Marko to ośmioletni mały miły piesek, czeka na swojego Pana lub Panią, nie jest agresywny, lubi spacery, nie szuka zaczepki z innymi pieskami.

Monti

Nieduży młody piesek szuka domu , ma ok 4 lat, jest miły i kontaktowy, nie przejawia agresji, jest przyjacielski i posłuszny. Może mieszkać w bloku .

Mobi

Mobi to młody kudłaty piesek, średniej wielkości ,  ma ok. 4 lat, nie jest agresywny do innych piesków, szuka opiekuna, który lubi  kudłate pieski 🙂 Może mieszkać w bloku .

Roni

Urocza Roni  szuka domu !

Roni  to młoda 2 letnia  suczka, jest bardzo miła, przyjacielska, lubi każdego, nie przejawia agresji, lubi bawić się z innymi pieskami .  Jest średniej wielkośći. Może mieszkać w bloku.

Daj Roni dom. 

Mokka

Mokka potrzebuje domy, ma 6 lat, jest  posłuszna i grzeczna, nie jest agresywna do innych piesków, lubi spacery. Jest suczką średniej wielkości. 

Szuka swojego Pana lub Panią, na pewno się odwdzięczy się za okazane serce.

Muni

Piesek średniej wielkości ma ok 14 lat, czeka na adopcję, jest spokojny i przyjacielski do ludzi i innych piesków.

Mela

Mela czeka na dom, Ruda mała,  młoda wesoła suczka, czeka na adopcję, Mela ma 6 lat, nie jest agresywna do ludzi, Uwielbia zabawy z innymi pieskami.

Poldek

Poldek szuka swojego opiekuna!

Poldek to spokojny zrównoważony pies, ma ok 14, jest duży i postwany ale nie wykazuje żadnej agresji,  potrzebuje domu na starość i troskliwej opieki.  Zaprzyjaźni się z każdym pieskiem.

Szukamy domu  dla Poldka !

Nicko

Nicko  to rudzielec średniej wielkości urodził się w 2011 roku , może mieszka ć w bloku lub domku z ogródkiem , zaprzyjaźni się z każdym pieskiem polubi każdego opiekuna.

Pako

Pako to pies duży i postawny, jest bardzo czujny i bacznie obserwuje otoczenie urodził się w 2009 roku, nie jest agresywny do innych psów ani do ludzi. Przypilnuje domu z ogródkiem.

Wiko
Młody wesoły 🙂 piesek czeka na dom !
Wiko ma 5 lat, lubi zabawy i towarzystwo człowieka. Nie szuka zwady z innymi pieskami. Wiko jest średniej wielkości , może mieszkać w bloku lub domku z ogródkiem.
Podaruj dom Wiko!

Hilton

Hilton czeka na nowy dom

Hilton to duży, młody ok 5 letni  psiak o pięknym czarnym umaszczeniu i bardzo wesołym pyszczku. Hilton kocha spacery, ludzi a nawet wszystko i wszystkich..
Hilton idealnie odnalazłby się w domu z ogrodem

Poli

Mała suczka w wieku- 7 lat, czeka na dom , jest grzeczna nie jest agresywna do innych piesków, może mieszkać w boku. Sunia jest ufna do ludzi i lubi towarzystwo człowieka.

Diana

Dostojna Diana szuka domu
Diana to piękność o niespotykanym umaszczeniu. Młoda sunia 6 letnia, średniej wielkości. Jej uszka nadają jej oryginalnego charakteru.
Diana to mądra,  zrównoważona, sunia.
Jest towarzyska, lubi pieszczoty i spacery

Tela

Młoda kudłata, bardzo wesoły suczka,  szuka domu, nie jest agresywny do innych piesków, lubi się bawić z kolegami, ma  4 lata, jest średniej wielkości.

Bunia

Bunia,niedużą suczka szuka swojego opiekuna !

Bardzo radosna i towarzyska kocha ludzi, polubi każdego. Bardzo lubi bawić się z innymi pieskami, jest młodą sunią ma ok 4 lata.

FILUTEK

Wesoły Filutek czeka na adopcje.

To młody  4 letni  pełen wdzięku i urody psiesek , jest  mały, może mieszkać w bloku, nie przejawia żadnej agresji, odwdzięczy się uśmiechem.:) za okazane sece.

 WEGA

 Rozważna Wega potrzebuje domu!

Wega to 4 letnia suczka średniej wielkości, jest spokojna , lubi chodzić na spacery, nie jest agresywna, lubi bawić się z innymi psami.

logo

Uwaga! Zdjęcia i opisy piesków zamieszczone na stronie są objęte ochroną prawną, w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 Dz .Ustaw 2019.0.1231 t.j.